שלטי בטיחות ואזהרה

שלטי בטיחות ואזהרה

שלטי בטיחות – תקנות בטיחות המחייבות שלטי אזהרה

רוצים להתריע ולהזהיר מפני מפגעים בטיחותיים או אזורים מסוכנים?

שלטי אפיק – הדרך הבטוחה להעביר את המסר.

  • יצור והפקת שלטים בולטים וברורים לאתרי בניה, מפעלים, אזורי שיפוצים, שטחים מסוכנים, כבישים ועוד.
  • אין מקום לטעויות! שלטים בולטים וברורים שמבהירים את המסר!
  • שלטי בטיחות ואזהרה עם מסר חד וקולע, שאינו מתפרש לשתי פנים!
  • צבעים בולטים, פונטים קולעים, מסר קצר וענייני.
  • שלטים שמותאמים לאופי, מיקום וצורכי האתר.

לכו על בטוח עם אפיק – מתמחים ביצור ובהפקת שלטי בטיחות ואזהרה.

הקדימו תרופה למכה וצרו קשר עם נציגינו, שיגיעו עד אליכם, כדי לבנות את חבילת השלטים שתשמור עליכם, על העובדים שלכם ועל העוברים והשבים.

השאירו פרטים בטופס בתחתית הדף או צלצלו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום.

זקוק לשלטי בטיחות ואזהרה לעסק? אנחנו הכתובת!

אנחנו אפיק שלטים, חברה העוסקת בתכנון, ייצור והפקת שלטי בטיחות לעסקים וארגונים המחזיקה ביותר מ-20 שנה של פעילות בתחום.

באפיק שלטים אנחנו מעניקים פתרונות שילוט מתקדמים לבעלי עסקים, מוסדות וארגונים שונים הזקוקים לעזרתנו בהפקת שלטים מקצועיים ואיכותיים, כאלו שבאמת עושים את העבודה!

אנו מפיקים את כל סוגי השלטים ומתמחים בשלטי בטיחות בפרט. שלטי בטיחות והאזהרה שלנו מותאמים באופן מושלם לתקנות הבטיחות המחמירות ומעוצבים בצורה הבולטת ביותר כך שלא ניתן לפספס אותם.

שילוט בטיחות – שלטי אזהרה

איך מעבירים את המסר ש”כאן בונים”, שפה “לא לעבור”, ש”אין כניסה” ועדיף למצוא דרך בטוחה אחרת? שלטי בטיחות וגם שלטי אזהרה מאפשרים לנו לעשות זאת בצורה הברורה ביותר. כדי שיעשו זאת, הם חייבים להיות בולטים לעין, בצבעים חזקים וברורים שכל אחד רואה ולהמחיש בצורה מהירה וקולעת את המסר.

אנחנו באפיק פרויקטים בשילוט מפיקים שילוט בטיחות ואזהרה עבור אתרי בנייה, מפעלים, מוסדות ציבוריים ובתי עסק מכל הסוגים ועוזרים לכם לשמור על ראש שקט ועל שיא הבטיחות של עובדיכם, הלקוחות שלכם וכל מי שצריך לראות, להבין ולבצע.

שילוט בטיחות והאזהרה שמעבירים את המסר בדיוק!

בין אם מדובר באתר בנייה שלידו עוברים אנשים וצריך לשמור על בטיחותם, על מפעל שבו עובדים רבים מבצעים פעולות הדורשות הנחיות בטיחות מדויקות או בית עסק שמשתמש בחומרים מסוכנים ויש צורך להתריע על כך על גבי שילוט בטיחות, כל שלט שאנחנו באפיק שלטים מפיקים, עובר תהליך תכנון, עיצוב והפקה מדויק – המותאם לצרכים שלכם.

מבחירת העיצוב שיעביר את המסר בצורה הכי חדה ועד להדפסה האיכותית שתאפשר לכם לשמור על השלט בכל תנאי – אנחנו מייצרים כל שלט תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. בלי פשרות.

שילוט בטיחות שהוא חובה בכל עסק

בסביבה הנחשבת לסביבה ציבורית, נושא שילוט הבטיחות הינו באחריות המדינה והעיריה ועליהם לדאוג לספק ולהפיק שלטים למקומות ציבוריים אך כבעלי עסקים זו אחריותכם להקפיד ולהציב שילוט בטיחות והאזהרה בסביבה הפרטית של העסק.

ישנם מספר סוגי שלטים שניתן להפיק באפיק שלטים במסגרת בטיחות ואזהרה:

שלטי בטיחות והכוונה

שלטים אלו נועדו בעיקר לשמור על בטיחות הלקוחות והאנשים הנמצאים בסביבתו של העסק ולספק הכוונה למקומות מרכזיים חשובים כמו כניסה ויציאה מהעסק, הכוונה למדרגות, מעלית, מקלט, שירות ואף הכוונה ליציאת החירום.

שלטי אזהרה

שלטי אזהרה אשר מטרתם להתריע ולהודיע לאנשים שהאזור אליו הם נכנסו מסוכן. ישנם שלטי אזהרה קבועים הדורשים שימוש באמצעי הגנה כמו כפפות, כובע מגן ועוד. הסוג השני הוא שלטי אזהרה המתריעים על חומרים מסוכנים הכוללים מידע על החומר ועל סכנותיו. הסוג השלישי הינו שלטי אזהרה זמניים שהנפוץ ביותר הוא שלט המתריע על רצפה רטובה.

שלטי מידע

שלטים הכוללים בדרך כלל פרטים אודות העסק, כאלו שבאים לעזור ללקוחות ולספק להם מידע חשוב כמו היקף הפעילות של העסק, ימים ושעות, שירותים שהעסק מספק, פרטי קשר וכדומה.

אם אתם רוצים להבטיח את שלום עובדיכם, הלקוחות שלכם או כל אדם אחר שזקוק להוראות בטיחות או לאזהרה מקדימה, פנו אלינו ונפיק עבורכם שילוט בטיחות ברור, איכותי ומתקדם ביותר.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר תוך 24 שעות.

סוגי שלטים נוספים

שלטי חוץ

קראו עוד

שלטי פנים

קראו עוד

דפוס מתקדם

קראו עוד

אותיות תלת מימד

קראו עוד