פתרונות השילוט
המתקדמים
בישראל

מגוון רחב של שלטים תחת קורת גג אחת

מבין לקוחותינו

שילוט למיתוג העסק
מתחיל אצלנו

אפיק שלטים פועלת כ-23 שנה בקיבוץ מענית, צפונית לחדרה. אנו מתמחים בשילוט מקצועי לשימוש מסחריי, מוסדיי ופרטי. אצלנו תמצאו את כל שירותי העיצוב והייעוץ לגבי בחירת השלט המתאים, התאמתו לצרכים שלכם ושירותי התקנה מקצועיים.

מומחיותינו הינה בנושאים הבאים: שילוט למשרד, שילוט פנים, שילטי הכוונה פנים וחוץ, שלטים לחנויות, שלטי בטיחות, שילוט משאיות , עיטוף רכבים, שלטי לד, הדפסות על גבי שמשונית, שלטי זכוכית, קנבס, ביצוע חיתוך אותיות ממוחשב עם מגוון חומרים כמו פיויסי, פרספקס, פליז, אלומיניום, עץ וכו’.

עיסוק נוסף הוא ביצוע הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב. יש לנו צוות מיומן של עובדים מקצועיים והמוצרים שלנו מיוצרים עם חומרי הגלם הטובים ביותר כך שיחזיקו הרבה שנים. יש לנו פתרונות ייחודים לכל הדפסה שצברנו אחרי ניסיון של שנים רבות בתחום. אנחנו עומדים בזמנים ומבצעים את העבודה עד שהגימור מושלם.

פרויקטים לדוגמה

מהירות לפני הכל

אנחנו פועלים ליצירת שלט איכותי, עמיד, ובעל אפקט מיטבי בסביבתו, החל מייצור לפי עיצוב אדריכלים או מעצבי שלטים, ועד שימוש גמיש במגוון חומרים, בחירת תהליכי עיבוד ושיטות ההדפסה לפי סוג המשטחים שבשימוש ושילוב אפקטים משלימים של תאורה.

מגוון רחב של פתרונות

אצלנו תמצאו שילוט לתנאי חוץ העמיד לחמש שנים, כגון שילוט חוצות ענק, שילוט לעסקים מאותיות תלת ממד מוארות, גדרות ממותגות לאתרי בנייה, שילוט הכוונה לסביבה חקלאית, או שילוט לכלי רכב. תמצאו גם שילוט פנימי לצרכי מיתוג, הכוונה ושילוט חדרים, כגון שילוט כניסה, מיתוג בטפטים ואלמנטים בתלת ממד, שילוט דירקטורי ושילוט בטיחות פולט אור.

מקצועיות ושירות

אצלנו מקפידים על מתן שירות מקיף, מקצועי, מהיר ונעים ללקוחותינו. הקשר עם לקוחותינו הקבועים לאורך שנים תורם לניסיוננו ומאפשר שיפור מתמיד בשרות. אנו מקפידים על עדכון מקצועי שוטף במחלקת העיצוב, לצורך מענה מהיר ומותאם אישית. אנו מקפידים על שקיפות לאורך השירות.

לקבלת הצעה משתלמת עד 24 שעות

הזינו פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם כבר בהקדם

נעים מאוד,

על מנת לייצר עבורך הצעת מחיר אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

מה גודל העבודה בס״מ?
*ניתן גם להזין גודל משוער

© 2023 אפיק שלטים בע״מ. כל הזכויות שמורות

חבל על כל רגע!

מלאו פרטים לקבלת הצעה משתלמת עד 24 שעות