איך מתכננים נכון שלטים לעסקים קטנים?

על מה חשוב להקפיד כשניגשים לתכנן שלטים לעסקים קטנים

אין ספק שבימינו התחרות בין בעלי העסקים גדולה מבעבר, והיא ממשיכה להתחזק בשל העובדה שמידי יום נפתחים יותר ויותר עסקים וחברות חדשות. אז איך בכל זאת ניתן לגרום לעסק שלכם לבלוט מבין המתחרים, גם אם מדובר בעסק קטן או חדש? דרך אחת היא באמצעות שלטים מרשימים לעסק, שייגרמו לעוברי האורח וללקוחותיכם לא רק לשים לב לעסק שלכם ולהכירו אלא גם לזכור את שם המותג שלכם. מה שמעלה את הסיכוי שהם ייפנו דווקא אליכם בפעם הבאה שיהיה להם צורך במוצר או בשירות שאתם מציעים.

שלטים למשרד או לחנות הם בעצם אחד השלבים הראשונים והחשובים בפתיחתו של כל עסק. לכן אצלנו בחברת "אפיק שלטים" שמנו לעצמנו למטרה לספק שירותי עיצוב וייצור שלטים לעסקים קטנים שיהיו נגישים גם לעסקים שנמצאים בתחילת דרכם.

שלטים לעסק כאמצעי פרסום מנצח

ניתן לראות שלטים לעסקים המוצבים בכל פינה ברחובות או בקניונים, ולעתים העסקים ממוקמים בצפיפות רבה, כך שלחנויות ומשרדים שרק נפתחים קשה יותר להתבלט מבעבר. אך בעזרת שלטים שמושכים את העין ומוצבים במיקומים אסטרטגיים, כמו שלט זכוכית מרשים בכניסה לחנות, ניתן לגרום ליותר ויותר לקוחות להיכנס, להתעניין ולרכוש.

באמצעות הצבת שלטים מרהיבים שלא יאפשרו לאף אחד לפספס אתכם, מתאפשר לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם וכן לשפר את אחוזי הרווחיות. בעלי עסקים רבים כבר יודעים כי פרסום באמצעות שלטים זו הדרך הזולה, המהירה והיעילה ביותר כדי לגרום לקהל גדול ככל האפשר לשים לב לחנויות ולבתי העסק שלהם ובכך להעלות את מודעות הציבור אליהם.
מכאן עולה כי גם לעסקים קטנים או כאלה שרק נפתחו מומלץ להציב שלט לעסק, ולא לוותר על כך בשום אופן. זאת שכן מדובר לא רק במעין "פריט חובה" לשם יצירת חזות מרשימה לבית העסק, אלא גם באפשרות מצוינת כדי לצבור קהל לקוחות ראשוני ולהתפתח.

יתרונות נוספים של שלטים לעסקים קטנים

היום כבר ניתן למצוא מגוון גדול של שלטים לעסקים קטנים, המיוצרים מחומרים שונים בעלי עמידות גבוהה מפגעי מזג האוויר, כך שאיכותם נשמרת למשך זמן רב ביותר, מה שמאפשר לכל עסק קטן או חדש למצוא את הפיתרון המושלם בשבילו לשלטי חוץ או שלטי פנים מדהימים.
כמו כן, קיימים שלטים לעסקים שלא דורשים מכם שום השקעה לצורך תחזוקה, ולכן ההוצאה הראשונית היא חד פעמית ותוכל לשמש אתכם גם לשנים רבות קדימה. כך מתאפשר לכם להציב שלט לעסק שישפר את ניראותו החזותית, ועדיין להסתפק בהשקעת התקציב העומד לרשותכם. זכרו שאם יש צורך בכך, תמיד תוכלו להחליף את השלטים לעסק בעתיד.

מה עוד יש להביא בחשבון כשבוחרים שילוט לעסק?

כאשר מדובר בשלטים לחנות, שלטים למשרד או שלטים לעסקים באופן כללי – חשוב להקפיד בהשקעת מחשבה רבה על מהות השלטים שתירצו להציב ולזכור את מטרתם העיקרית בתהליך העיצוב והייצור שלהם.

  • זכרו שהשלט שלכם הוא הפנים של העסק שלכם והביאו זאת לידי ביטוי בתהליך הפקתו.
  • השתמשו בלוגו, בסלוגן ובצבעים המזוהים עם המותג שלכם.
  • שימרו על קו עיצוב אחיד ועקבי כמו בשאר מוצרי החברה, וזה יסייע ללקוחות שלכם לזכור אתכם טוב יותר.

שלט לחנות, למשרד או לכל בית עסק אחר הוא המפתח להצלחתו. כשמדובר בשילוט לעסק ישנה חשיבות מרבית לכל תהליך העיצוב, החל מבחירת גודל השלט, הצבעים והחומרים המתאימים ועד ניסוח הכיתוב המנצח שיופיע עליו. אם החלטתם שאתם מעוניינים בשלטים לעסקים שיביאו לכם יותר לקוחות ויותר מכירות, כדאי לבחור בחברת עיצוב, הפקה וייצור שלטים בעלת ניסיון רב בתחום כמו חברת "אפיק שלטים".

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר תוך 24 שעות.

מאמרים נוספים

שילוט לחנויות ולעסקים

קראו עוד

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים עיצוב שלטים לעסקים חדשים?

קראו עוד

כל היתרונות בהוספת שלט למשרד עורכי דין

קראו עוד

המדריך המלא עבור שלטים מעוצבים למשרד

קראו עוד